OTEVÍRACÍ DOBA
Po zavřeno / Ut-Čt 15-01 / Pá 15-04 / So 17-04 / Ne zavřeno

café / coctails / beer

Co kdyby...® OSTRAVA - ZÁKAZNICKÉ KARTY


PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU PLATNÁ OD 1.11.2019

1 karta = 4 podniky Co kdyby...®, CITY CAFE, Ostravarna U Jubilejní

Zákaznické karty BonVito jsou věrnostním programem zmíněných podniků firmy Jaroslav Mašlaň s.r.o.

  • Slevy až 10%
  • Jedna karta pro 4 podniky
  • Držitelé karet čerpají další výhody v barech Co kdyby...®, CITY CAFE a Ostravarna U Jubilejní
  • Další výhody u našich partnerů

 

1, JAK ZÍSKÁM KARTU?

Zákaznickou kartu (dále jen karta) lze zakoupit u obsluhy v provozovnách po vyplnění a podepsání přihlášky do systému. Její cena je 80,-Kč.

2, JAK SI KARTU ZAREGISTRUJI?

Na serveru www.bonvito.cz si zřídíte svůj účet, ke kterému máte nadále přístup jen vy.  Po vytvoření účtu bude na vámi zadanou emailovou adresu doručen email, ze kterého si pouhým jedním kliknutím účet aktivujete. Od tohoto momentu vám bude na kartě nastavena základní sleva, kterou můžete začít využívat.

3, JAKÝCH SLEV MOHU DOCÍLIT?

A, Co kdyby…®, CITY CAFE

2% ZÁKLADNÍ

4% SILVER

7% GOLD

10% V.I.P.

Slevu 2% zákazník získává automaticky zakoupením karty. Slevu SILVER získávají zákazníci, kteří mají měsíční útratu v našich podnicích minimálně 1500,-Kč, slevu GOLD zákazníci s útratou minimálně 3500,-Kč a slevu V.I.P. zákazníci s útratou minimálně 6000,-Kč. Vyhodnocovacím obdobím jsou vždy po sobě tři jdoucí kalendářní měsíce. Příklad: v jednom měsíci činí má útrata 500,-Kč, ve druhém 2000,-Kč a ve měsíci třetím 2000,-Kč. Průměrná měsíční útrata tedy činí 1500,-Kč. Tím získávám slevu SILVER. Pokud v následujících třech měsících držitel karty nesplní výši minimální útraty, může mu být výše slevy snížena o jeden stupeň.

Útraty z podniků Co kdyby...® Ostrava, Co kdyby...® Havířov, CITY CAFE Bohumín a Ostravarna U Jubilejní Ostrava -Hrabůvka se sčítají - započítávají se do limitů.

B, Ostravarna U Jubilejní

Ihned po registraci získáváte slevu 7% na pivo a 5% na ostatní sortiment z naší nabídky mimo denní menu a sortiment s jíž nastavenou akční cenou.

4, NA CO SE SLEVY VZTAHUJÍ A JAK KARTU POUŽIJI?

Slevy se nikdy nevztahují na tabákové výrobky. Při placení je vždy nutno kartu předat obsluze pro načtení unikátního kódu čtecím zařízením.

5, JAKÉ DALŠÍ VÝHODY NA MNE ČEKAJÍ?

Při víkendových akcích v barech Co kdyby…® a CITY CAFE, bývají pro držitele karet většinou nastavena pravidla jinak, tj. výhodněji, než pro ostatní zákazníky. Příklad: Z víkendové akce na whiskey Tullamore D.E.W. „4+1 drink zdarma", se pro mne, jako držitele karty, stává akce „3+1 drink zdarma". Navíc opět uplatňuji slevu na účet v aktuální dosažené výši.

6, KDE MŮŽU KARTU JEŠTĚ VYUŽÍT?

Slevu, kterou máte k vaší kartě nastavenu, můžete uplatnit i při nákupu u našeho partnera na webu www.sport-core.cz awww.bike-core.cz. Sleva je možná při nákupu jízdních kol z aktuální kolekce a veškerého dalšího sortimentu pro tenis, squash, golf a badminton.

7, JAK MÁM POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZTRÁTY KARTY?

V případě ztráty karty je nutno dodržet tento postup: zakoupit si novou kartu, přihlásit se ke svému účtu, z nabídky zvolit „Vaše zákaznická karta(y)" a kliknutím na tlačítko „Vyměnit kartu" provést registraci nové karty. Jen při tomto postupu Vám budou již získané výhody aktivovány i na kartě nové!

8, KAM SE MŮŽU OBRÁTIT S DOTAZEM?

Všechny Vaše dotazy, případně reklamace nebo podněty ke zlepšení námi nabízených služeb, prosím, zasílejte na email michal@cokdyby.cz

 

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny v těchto pravidlech

V Havířově dne 31.10.2019

webdesign by web-evolution